تلفن تماس : 09172009120

سوییت مبله در شیراز ، منزل مبله در شیراز ، آپارتمان مبله در شیراز

کرایه آپارتمان مبله در شیراز- سوئیت مبله در شیراز
رزرو آپارتمان مبله در شیراز - اجاره منزل مبله در شیراز
اجاره آپارتمان مبله در شیراز - اجاره سوییت مبله در شیراز

رزرو آپارتمان مبله در شیراز اجاره سوئیت مبله در شیراز و رزرو آپارتمان مبله در شیرازو اجاره سوئیت مبله در شیراز از تیم با تجربه شیراز تریپ بخواهید

اجاره آپارتمان مبله در شیراز اجاره منزل مبله در شیراز و رزرو آپارتمان مبله در شیراز و رزرو سوئیت مبله در شیراز و اجاره منزل مبله در شیراز در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . شیراز تریپ با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری شهر شیراز و با ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در شیراز ، اجاره سوئیت مبله در شیراز، رزرو منزل مبله در کیش و رزرو آپارتمان مبله در شیراز می پردازد. در پایین برخی از خدمات سینارنت پرداخته شده است.

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز از جمله خدمات شیراز تریپ در شهر شیراز است. برای اجاره منزل مبله در شیراز ، شما ابتدا منزل مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت اجاره منزل مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز یکی از مهمترین خدمات سینارنت است. برای اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است شما ابتدا آپارتمان مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

رزرو منزل مبله در شیراز

رزور منزل مبله در شیراز از مهمترین shiraztrip به حساب میاید. برای اجاره منزل مبله در شیراز کافی است شما ابتدا منزل مبله مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت منزل مبله در شیراز انتخاب نمایید سپس جهت اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

اجاره سوئیت مبله در شیراز

یکی دیگر از خدمات ما در گروه شیراز تریپ اجاره سوئیت مبله در شیراز است. گردشگران و مسافران عزیز جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است از طریق سایت ما و قسمت اجاره سوئیت مبله در شیراز، سوئیت مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت اجاره سوئیت مبله برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

سوئیت مبله در شیراز

یکی دیگر از خدمات shiraztrip اجاره سوئیت مبله در شیراز است. مسافران شهر توریستی شیراز جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است از طریق قسمت اجاره سوئیت مبله در شیراز، سوئیت مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت اجاره سوئیت مبله برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

منزل مبله در شیراز

منزل مبله در شیراز از دیگر خدمات شیراز تریپ در شیراز است. جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است ابتدا سوئیت مورد نظر خود را درون وب سایت انتخاب نمایید سپس با شماره های درون وب سایت یا از طریق فرم زیر اقدام فرمایید تا بتوانید قبل از سفر بهترین انتخاب جهت رزرو منزل مبله در شیراز را نصیب خود نمایید.

کاشت یک میلیون درخت در ارتفاعات شیراز


بازدید : 1558 نفر

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شیراز، اجرای طرح کاشت رایگان نهال، برگزاری جشنواره بهارنارنج و سومین جشنواره برترین فضاهای سبز خانگی، پروژه‌های آبخیزداری و توسعه فضای سبز پراکنده در شهر را از مهمترین برنامه‌های این سازمان برشمرد.

به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از ایسنا منطقه فارس سعید معصومی در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با روز درختکاری، شهرداری شیراز در قالب طرحی، کاشت رایگان نهال در مقابل واحدهای مسکونی شهروندان را اجرایی خواهد کرد.

وی گفت: در این طرح، کاشت نهال توسط شهرداری انجام می‌شود و نگهداری از درخت بر عهده شهروندان خواهد بود با امید اینکه شاهد توسعه فضای سبز پراکنده که به‌مراتب تاثیرگذاری بیشتری نسبت به فضای سبز متراکم، در پاکیزگی هوای شهر و پیشگیری از بروز بسیاری از مشکلات دارد، باشیم.

معصومی توضیح داد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی شهرداری شیراز، نسبت به کسب اطلاع پیرامون طرح کاشت رایگان نهال، اطلاعات لازم را کسب کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه هزینه نگهداری هر متر مربع فضای سبز شهری، سالانه ۵۰ هزار تومان است، گفت: توسعه فضای سبز بدون توجه به برنامه‌ریزی مناسب در حفظ و نگهداری از این عرصه‌ها، تاثیرگذار نخواهد بود؛ با توجه به هزینه سنگین نگهداری فضای سبز، مشارکت شهروندان را می‌طلبد.

معصومی با یادآوری اینکه شهرداری شیراز طی سال‌های اخیر بالغ بر یک میلیون درخت در ارتفاعات اطراف شیراز کاشته است، به اقدامات اجرایی شده برای استفاده از ظرفیت‌های بارندگی و آبهای جاری برای آبیاری این درختان اشاره داشت.

او گفت: با اجرای طرح‌های مطالعاتی، موضوع انجام پروژه‌های آبخیزداری را در حاشیه‌های شیراز دنبال کرده و تاکنون بالغ بر ۱۲ پروژه را انجام داده‌ایم؛ با توجه به تاثیرات بسیار گسترده طرح‌های آبخیزداری در افزایش سطح آب‌های زیرزمینی، هزینه اندک اجرای این طرح‌ها و تاثیرات مطلوب آن بر قنات‌ها و چاه‌های آب، کار دنبال خواهد شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز با اشاره به تاثیرات توسعه فضای سبز در ارتقا سلامت شهروندان، خواستار ورود خیرین به این عرصه شد و گفت: اقداماتی را در استقبال از فصل بهار و با هدف شاداب‌سازی فضای شهر برای شهروندان در دستور کار قرار داده‌ایم.

به گفته او، واکاری فضای سبز شهری، اجرای گلکاری گسترده، تهیه و نصب المان‌های طراحی شده متناسب با فضاهای شهری مختلف و تلاش برای شاداب‌تر شدن محیط شیراز در ایام بهار را از اقدامات در دستور کار برشمرد.

معصومی همچنین از اجرایی شدن برنامه جشنواره بهارنارنج در شیراز خبر داد و گفت: این جشنواره قراراست دهم اردیبهشت ماه سال آینده در باغ دلگشا برگزار شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری گفت: سال آینده جشنواره‌ای با عنوان زندگی پیاده در شهر نیز مد نظر قرار دارد که نهم اردیبهشت سال ۹۶ و با هدف توسعه فضاهای پیاده‌راه در نقاط مختلف شیراز، اجرایی می‌شود.

معصومی در ادامه به برنامه‌های پیش‌بینی شده این سازمان برای روز درختکاری و هفته منابع‌طبیعی اشاره و اضافه کرد: کاشت بذر در ارتفاعات، غرس نهال در نقاط مختلف شیراز با مشارکت مردم، توزیع نهال بین مردم، آموزش کاشت نهال و نگهداشت درخت و فضای سبز به علاقه‌مندان و …. از ۱۵ تا ۲۵ اسفند اجرایی خواهد شد.