تلفن تماس : 09172009120

سوییت مبله در شیراز ، منزل مبله در شیراز ، آپارتمان مبله در شیراز

کرایه آپارتمان مبله در شیراز- سوئیت مبله در شیراز
رزرو آپارتمان مبله در شیراز - اجاره منزل مبله در شیراز
اجاره آپارتمان مبله در شیراز - اجاره سوییت مبله در شیراز

رزرو آپارتمان مبله در شیراز اجاره سوئیت مبله در شیراز و رزرو آپارتمان مبله در شیرازو اجاره سوئیت مبله در شیراز از تیم با تجربه شیراز تریپ بخواهید

اجاره آپارتمان مبله در شیراز اجاره منزل مبله در شیراز و رزرو آپارتمان مبله در شیراز و رزرو سوئیت مبله در شیراز و اجاره منزل مبله در شیراز در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . شیراز تریپ با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری شهر شیراز و با ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در شیراز ، اجاره سوئیت مبله در شیراز، رزرو منزل مبله در کیش و رزرو آپارتمان مبله در شیراز می پردازد. در پایین برخی از خدمات سینارنت پرداخته شده است.

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز از جمله خدمات شیراز تریپ در شهر شیراز است. برای اجاره منزل مبله در شیراز ، شما ابتدا منزل مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت اجاره منزل مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز یکی از مهمترین خدمات سینارنت است. برای اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است شما ابتدا آپارتمان مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

رزرو منزل مبله در شیراز

رزور منزل مبله در شیراز از مهمترین shiraztrip به حساب میاید. برای اجاره منزل مبله در شیراز کافی است شما ابتدا منزل مبله مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت منزل مبله در شیراز انتخاب نمایید سپس جهت اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

اجاره سوئیت مبله در شیراز

یکی دیگر از خدمات ما در گروه شیراز تریپ اجاره سوئیت مبله در شیراز است. گردشگران و مسافران عزیز جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است از طریق سایت ما و قسمت اجاره سوئیت مبله در شیراز، سوئیت مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت اجاره سوئیت مبله برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

سوئیت مبله در شیراز

یکی دیگر از خدمات shiraztrip اجاره سوئیت مبله در شیراز است. مسافران شهر توریستی شیراز جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است از طریق قسمت اجاره سوئیت مبله در شیراز، سوئیت مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت اجاره سوئیت مبله برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

منزل مبله در شیراز

منزل مبله در شیراز از دیگر خدمات شیراز تریپ در شیراز است. جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است ابتدا سوئیت مورد نظر خود را درون وب سایت انتخاب نمایید سپس با شماره های درون وب سایت یا از طریق فرم زیر اقدام فرمایید تا بتوانید قبل از سفر بهترین انتخاب جهت رزرو منزل مبله در شیراز را نصیب خود نمایید.

وعده ای برای کاهش قیمتها در فرودگاه شیراز


بازدید : 1594 نفر

مدیرکل فرودگاه های فارس از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای ساماندهی فرودگاه بین المللی شیراز خبر داد و گفت: این مبلغ صرف ساماندهی، بهسازی و توسعه ساختمان های فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز خواهد شد به طوری که فضای سالن خروجی ترمینال داخلی این فرودگاه دوبرابر می شود.

رضا بدیعی فرد در گفت وگو با خبرنگار سرویس گردشگری «خبرجنوب»، افزود: طبق برنامه ریزی ها، وسعت ترمینال داخلی فرودگاه شیراز از ۲ هزار مترمربع به ۴ هزار مترمربع افزایش خواهد یافت.

به گفته وی، تا آخر آسفندماه امسال، ساختمان ایمنی زمینی فرودگاه به بهره برداری می رسد و یکی از باندهای فرودگاه نیز تا آخر سال خط کشی و ساماندهی خواهد شد. بدیعی فرد همچنین از خرید دو دستگاه خودرو کف‌ساز آتش نشانی با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان خبر داد و گفت: این دو خودرو تا ۲۰ اسفندماه در فرودگاه بین المللی شیراز مستقر می شود. مدیرکل فرودگاه های فارس در ادامه این گفت وگو به پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی ترمینال خارجی فرودگاه بین المللی شیراز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ساخت سازه فلزی این ترمینال به پایان رسیده و امیدواریم این ترمینال ۳ طبقه در ۶ ماهه اول سال ۹۷ به بهره برداری برسد. وی اضافه کرد: این ترمینال ۲۳ هزار مترمربع وسعت دارد و بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تکمیل آن درنظر گرفته شده که هم اینک ۳۰ میلیارد تومان به این پروژه از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تخصیص یافته است. بدیعی فرد با بیان اینکه ترمینال جدید خارجی فرودگاه شیراز دارای ۴ پل هوایی است، افزود: طبقه همکف این ترمینال ۱۳ هزار مترمربع و طبقه اول ۲ هزار مترمربع و طبقه دوم آن ۵ هزار و ۳۰۰ مترمربع وسعت دارد.

همچنین این ترمینال دارای پارکینگ و محوطه سازی گسترده ای است. وی در ادامه به ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه لامرد نیز اشاره کرد و گفت: وسعت این ترمینال ۵ هزار و ۵۰۰ مترمربع است و اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان از محل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به آن اختصاص یافته و هم اینک با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی همراه است. مدیرکل فرودگاه های فارس اضافه کرد: این ترمینال در مرحله تجهیز و نصب نمای شیشه ای است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان شش ماهه اول سال ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید.

بدیعی فرد در بخش دیگری از این گفت وگو به پرونده گران فروشی ها در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز اشاره کرد و افزود: قرارداد قبلی بهره بردار مجموعه فسخ شده و تعدیل در نرخ اجاره اماکن صورت گرفته است و قیمت اجناس مطابق با ابلاغ اتاق اصناف شیراز و تنها با ۱۰ درصد تفاوت به مسافران و مشتریان این فرودگاه ارائه می شود. به گفته وی، در حال حاضر نرخ اجناس و مواد غذایی و خوراکی در فرودگاه بین المللی شیراز ۶۰ درصد و قیمت صنایع دستی و تزئینی نیز ۵۰ درصد کاهش یافته است و امیدواریم دیگر شاهد گرانفروشی در این فرودگاه بین المللی نباشیم.